Plisované siete

Plisovaná sieť je moderným a vďaka plisovanej sieťovine veľmi elegantným výrobkom. Vybrať si môžete medzi sieťovinou čiernou a sivou. Jednoduchým spôsobom sa dá stiahnuť na bok. Zvoliť sa dá vyhotovenie s viacerými krídlami. Vďaka svojej konštrukcii umožňuje bezbariérový prechod cez dvere.

Plisované siete

Dverová plisé sieť je sieť proti hmyzu so skladanou čiernou alebo sivou sieťovinou. Po otvorení umožňuje bezbariérový prechod, preto sa využíva najmä na inštaláciu do dverí. Vybrať sa dajú aj viackrídlové vyhotovenia. Inštaluje sa najmä tam, kde nemôžeme alebo nechceme využívať priestor predo dvermi alebo po stranách dverí. Vhodná je na dverové otvory až do šírky 6 metrov.

Konštrukcia:

Fixácia siete je zabezpečená pomocou magnetu. V spodnej časti siete sa na jej správne vedenie nachádza pásová reťaz. Vďaka pásovej reťazi sa dá so sieťou ľahko manipulovať a možno ju zastaviť v akejkoľvek polohe (otvorená, polootvorená, zatvorená). Po stiahnutí siete do strany umožňuje tento typ siete bezbariérový prechod. Plisé sieť sa dá využiť ako jednokrídlová alebo s doplnením ďalšími sieťovými krídlami – spolu až štyrmi, čo umožňuje použitie siete až do maximálnej šírky 600 cm a výšky 270 cm.

Ukotvenie:

Rám sa kotví do rámu okna alebo do ostenia.

Rám:

V štandardnej dodacej lehote sa dodáva vbielej, hnedej, antracitovej a striebornej farbe. Ďalších niekoľko desiatok farieb podľa farebnej škály RAL a vybavenie v imitácii dreva (zlatý dub) je dostupných s predĺženou dodacou lehotou.

Sieť:

Plisovanú sieťovinu štandardne ponúkame sivú alebo čiernu. Sieť je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Na okne je sieťovina prakticky neviditeľná.

Hraničné rozmery

Min. šírka Min. výška Max. šírka Max. výška Max. plocha
50 cm 70 cm 190 cm/600 cm * 230 cm ** 5,13 m2

* jednokrídlové vyhotovenie do 190 cm, viackrídlové vyhotovenie až do max. celkovej šírky 600 cm
** v prípade sivej sieťoviny len do max. výšky 263 cm

MY ACCOUNT